Kontakt

+48 22 225 25 46

 

Biuro Sprzedaży

prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy biuro@laor.pl

Laor Development Sp. z o.o. w likwidacji
Ul. Elizy Orzeszkowej 14, lok. 106 (parter)
02-374 Warszawa

NIP: 1070003808
REGON: 140123168
KRS: 0000241476

Szukamy działek budowlanych na terenie Warszawy. Zapraszamy do kontaktu przez formularz lub do wysłania oferty sprzedaży nieruchomości na adres biuro@laor.pl.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.
Indywidualne określenie właściwości i ceny lokalu następuje w umowie jego sprzedaży.

RODO

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Nazywane również "RODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Dlatego chcielibyśmy poinformować Cię o ich przetwarzaniu oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po 25 maja 2018 roku.

Administratorem danych osobowych jest „LAOR DEVELOPMENT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w likwidacji z siedzibą w Warszawie wpisana pod numerem 0000241476 do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Jeżeli przekażesz nam swoje dane to będziemy je przetwarzać w celu przesyłania wiadomości marketingowych dotyczących naszych inwestycji i nieruchomości. Podstawą przetwarzania danych będzie Twoja zgoda, która jest dobrowolna i stanowi warunek przesłania informacji. W tym celu chcielibyśmy przetwarzać Twoje dane takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail i nr telefonu.

Twoje dane będą przetwarzane przy zachowaniu właściwych standardów bezpieczeństwa przez czas prowadzenia przez nas sprzedaży nieruchomości lub wycofania zgody. Możesz wycofać zgodę przesyłając nam wiadomość e-mail na adres: biuro@laor.pl . Twoje dane zamieszczone w formularzu nie będą w żaden sposób profilowane. Twoje dane mogą być przekazywane do innych podmiotów pomagających nam w marketingu naszych nieruchomości, administrowania nieruchomością, dochodzenia roszczeń ale nie będą przekazywane do państw trzecich.

Masz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Masz również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach wskazanych powyżej

 

Napisz do nas